Komentāri

Pērnajā pasaules čempionātā Latvijas hokeja izlase ar 2:3 ”bullīšos” piekāpās Dānijas valstsvienībai, bet jau pēc nedēļas – 6. maijā abas Ķelnē ar savstarpējo cīņu uzsāks 2017. gada turnīru. Vai latviešiem izdosies revanšēties par pērnā gada neveiksmi?

Spēles gaitā latviešiem izdevās atspēlēties no iedzinējiem un izvirzīties vadībā ar 2:1, tomēr dueļa pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2. Uzvarētājs nenoskaidrojās arī pagarinājumā, tādējādi Latvijai un Dānijai nācās izpildīt pēcspēles metienu sēriju. ”Bullīšos” dāņu vārtu vīrs Sebastians Dāms ar lielisko sniegumu laupīja Latvijai uzvaru un mūsu hokejistiem nācās piekāpties dāņiem ar 2:3. Jau 6. maijā plkst. 13:15 Latvijas izlasei būs fantastiska iespēja revanšēties un pozitīvi uzsākt 2017. gada pasaules čempionātu Boba Hārtlija vadībā.

Video: 2016. gada čempionātā Latvija dramatiskā spēlē zaudē Dānijai

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl