Komentāri

Pērnajā pasaules čempionātā Latvijas hokeja izlase ar 2:3 ”bullīšos” piekāpās Dānijas valstsvienībai, bet jau pēc nedēļas – 6. maijā abas Ķelnē ar savstarpējo cīņu uzsāks 2017. gada turnīru. Vai latviešiem izdosies revanšēties par pērnā gada neveiksmi?

Spēles gaitā latviešiem izdevās atspēlēties no iedzinējiem un izvirzīties vadībā ar 2:1, tomēr dueļa pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 2:2. Uzvarētājs nenoskaidrojās arī pagarinājumā, tādējādi Latvijai un Dānijai nācās izpildīt pēcspēles metienu sēriju. ”Bullīšos” dāņu vārtu vīrs Sebastians Dāms ar lielisko sniegumu laupīja Latvijai uzvaru un mūsu hokejistiem nācās piekāpties dāņiem ar 2:3. Jau 6. maijā plkst. 13:15 Latvijas izlasei būs fantastiska iespēja revanšēties un pozitīvi uzsākt 2017. gada pasaules čempionātu Boba Hārtlija vadībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: 2016. gada čempionātā Latvija dramatiskā spēlē zaudē Dānijai

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl