Anete Šteinberga par līdzjutējiem: Jūs mums nozīmējat visu

Komentāri

Latvijas sieviešu basketbola izlase otrdien ar rezultātu 75:70 (24:12, 10:20, 19:19, 22:19) pieveica līdzšinējo čempioni Serbiju un sasniedza Eiropas čempionāta (EČ) ceturtdaļfinālu, ko paveikusi pirmoreiz kopš 2011.gada.

Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā Latvijai ceturtdien pretim stāsies Spānija. Latvijas izlasei turnīrā tagad ir jāaizvada vēl trīs spēles, bet, zaudējot astotdaļfinālā, turnīrs būtu noslēdzies. Lūk, Anetes Šteinbergas komentārs pēc uzvaras pār Serbijas valstsvienību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Foto: Latvijas basketbolistes fantastiskā cīņā piespiež Serbiju nolikt čempiones pilnvaras

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl