Latvijas hokeja vārtsargu duelī Merzļikins Šveices čempionāta spēlē uzvar Punnenovu

Latvijas hokeja vārtsargu duelī sestdien Elvis Merzļikins un viņa pārstāvētā Lugano komanda Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) čempionāta spēlē viesos ar 5:3 (2:3, 2:0, 1:0) uzvarēja Langnau Tigers vienību, kuras vārtus sargāja Ivars Punnenovs.

Rezultatīvajā spēlē Merzļikins, kurš izcīnīja otro uzvaru divās dienās, jo piektdien palīdzēja ar 4:1 uzveikt Kloten komandu, atvairīja 33 no 36 metieniem.

Tikmēr Punnenovs, kurš dienu iepriekš Tigers mačā palika rezervē, tika galā ar 14 no 19 Lugano komandas raidījumiem.

Tigers pirmajā trešdaļā trīs reizes izvirzījās vadībā, tomēr spēles otrajā periodā vadību pārņēma viesi, pēdējā cīņas nogrieznī nostiprinot savu pārsvaru un svinot panākumu.

Uzvarētājiem divus vārtus guva un rezultatīvu piespēli atdeva Dario Birglers.

Merzļikins šosezon desmit mačos ir ielaidis 2,68 ripas vidēji spēlē, atvairot 92,29% metienu,kamēr Punnenovs desmit mačos ir kapitulējis vidēji 2,65 reizes un atvairījis 91,18% metienu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.