Latvijas hokeja izlase piekāpjas arī Norvēģijas valstsvienībai

Latvijas hokeja izlase, gatavojoties nākamajā mēnesī Čehijā gaidāmajam pasaules čempionātam, piektdien Eiropas Hokeja izaicinājuma (EHC) turnīra ietvaros Bergenā ar rezultātu 1:2 piekāpās Norvēģijas izlasei.

Mača rezultātu jau pirmajā minūtē atklāja mājinieku uzbrucējs Andreass Martinsens, kurš veiksmīgi nospēlēja Masaļska sargāto vārtu priekšā. Pēc četrām minūtēm Latvijas valstsvienība nonāca lielajā mazākumā, tomēr, spēlējot trijatā pret pieciem, komanda nosargāja savus vārtus neskartus. Pirmā perioda vidū latviešu uzbrucējs Gints Meija neveiksmīgi ieslīdēja laukuma apmalē un savainoja kāju. Turpmākajā spēles gaitā hokejists laukumā neatgriezās.

Otrais periods aizritēja abu komandu asā cīņā, un septītajā minūtē Latvijas izlase nonāca vairākumā, kuru realizēja aizsargs Krišjānis Rēdlihs. Arī otrās trešdaļas otrajā pusē komandas apmainījās ar savstarpējiem asumiem, tomēr nevienai no valstsvienībām neizdevās izvirzīties vadībā.

Kad trešajā periodā bija nospēlētas astoņas minūtes, Masaļska sargāto vārtu priekšā veiksmīgi nospēlēja Jonass Jūpviks Lēvlijs, kurš vadībā izvirzīja Norvēģijas izlasi. Arī turpmākajā trešās trešdaļas gaitā spēle aizritēja asā cīņā, taču nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus un mājinieki svinēja panākumu ar 2:1.

Latvijas izlase piedzīvojusi zaudējumus pēdējās trijās pārbaudes spēlēs, un tā ir septītā cīņa pēc kārtas, kurā valstsvienība nespēj gūt vairāk par vieniem vārtiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.