Latvijas hokeja izlase pārbaudes turnīrā piekāpjas Baltkrievijai

Latvijas hokeja izlase piektdien cieta sauso zaudējumu spēlē ar Baltkrieviju Bledā notiekošā Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) turnīra otrajā mačā. Latvijas hokejisti zaudēja ar rezultātu 0:4 (0:1, 0:2, 0:1).

Pirmās trešdaļas sākumā komandas apmainījās ar noraidījumiem, taču vārtus gūt nespēja. Turpinājumā vairākās epizodes Latviju no vārtu zaudējuma glāba pieaugušo valstsvienības debitants vārtsargs Gustavs Dāvis Grigals. Tiesa, nepilnas piecarpus minūtes pirms perioda beigām baltkrievi tomēr pārspēja Grigalu, kad precīzs bija Ņikita Ustiņenko.

Latvijas hokejistiem arī turpinājumā neizdevās realizēt savus momentus, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē Romāns Graborenko realizēja vairākumu, tādējādi dubultojot Baltkrievijas pārsvaru. Perioda otrajā pusē baltkrievi pieļāva vairākas kļūdas, taču Latvija nespēja tās pārvērst vārtu guvumos, turklāt nepilnas četras minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Artjoms Demkovs guva trešos vārtus Baltkrievijas izlases rindās.

Savukārt trešajā periodā Latvijai nācās kapitulēt jau spēles nogriežņa 16.sekundē, kad precīzi meta Pāvels Bojarčuks. Trešdaļas turpinājumā Latvijas izlase tika pie trim vairākumiem, taču nevienu no tiem nespēja realizēt. Tā arī nepārspējuši pretinieku vārtsargu, Latvijas hokejisti cieta zaudējumu ar 0:4.

Šajā mačā pieaugušo valstsvienības rindās debitēja vārtsargs Grigals. Debitējot astoņpadsmit gadu un 105 dienu vecumā, Grigals kļuvis par visu laiku jaunāko vārtsargu Latvijas valstsvienībā.

Grigals šajā spēlē atvairīja 36 no 40 pretinieku mestajām ripās. Tiesa, uz 23 sekundēm viņu šajā mačā nomainīja Māris Jučers, kurš Latvijas vārtus sargāja iepriekšējā spēlē pret Slovēniju.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.