Latvijas hokeja čempionātā šosezon izspēlēs Latvijas kausu un būs Visu zvaigžņu spēle

Komentāri
Latvijas hokeja čempionātā šosezon izspēlēs Latvijas kausu un būs Visu zvaigžņu spēle
Foto: F64

Šodien notikušajā Latvijas Hokeja federācijas valdes sēdē nolemts, ka gaidāmajā Virslīgas sezonā būs Latvijas kausa izcīņā, kā arī Visu zvaigžņu spēle, kas veltīta čempionāta 80. jubilejai. Tāpat sēdē apstiprināti jaunatnes izlases treneri.

LHF valde tika iepazīstināta ar situāciju, gatavojoties Latvijas Virslīgas, 1. līgas un LBJMH jaunās sezonas čempionātiem. Virslīgā ir pieteikušās septiņas komandas: HK Mogo, HK Kurbads, HK Liepāja, HK Zemgale/LLU, HS Rīga/Prizma, HASC Jūrmala un HS Rīga. Arī 1. līgā startēs septiņas komandas: HK Tukums/Stiga, Valmieras HK/BSS, HK Liepāja juniors, HK Prizma/Pārdaugava, Venta2002, Daugavpils/LDz Cargo un Ogre. LHF valde tika informēta, ka HS Rīga ir atsaukusi savu dalību no 1. līgas sacensībām, labākos spēlētājus piesakot Virslīgas komandai. LBJMH kopumā ir pieteikušās 86 komandas: U18 – 5, U16 – 16, U14 – 10, U13 – 8, U12 – 14, U11 – 9, U10 – 10, U9 – 14. Visām sacensībām ir izstrādāti kalendāra projekti, kuri tuvākajā laikā tiks apstiprināti. 2015./2016. gada sezonā visās LBJMH vecuma grupās ir plānots aizvadīt 1047 spēles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sakarā ar Latvijas hokeja čempionāta jubilejas 80. sezonu un Latvijas hokeja 85 gadadienu (2016. gadā) ir plānots aizvadīt Latvijas Virslīgas hokeja čempionāta Visu zvaigžņu spēli un Latvijas kausa izcīņu, kurā startēs Virslīgas un 1. līgas komandas. Kausu izcīņas spēles tiks aizvadītas sezonas garumā no 28. septembra līdz 4. februārim. Latvijas kausa izcīņa tiks aizvadīta pēc izslēgšanas spēļu principa un sastāvēs no divām spēlēm. Finālā paredzēta viena spēle, kurā tiks noskaidrots Latvijas kausa uzvarētājs.

LHF ikmēneša valdes sēdē apstiprināja Leonīdu Beresņevu par Latvijas U20 hokeja izlases galveno treneri. Pirmās pārbaudes spēles Leonīdam Beresņevam kopā ar Latvijas U20 hokeja izlasi būs no 5. līdz 7. novembrim Baltkrievijā, kur paredzēts 4 valstu turnīrs. Latvijas izlases pretinieki būs Baltkrievijas, Dānijas un Austrijas vienaudži.

LHF valde nolēma, ka Latvijas U18 hokeja izlases galveno treneri turpinās strādāt Ēriks Miļuns. Pēdējās divas sezonās Miļuns veiksmīgi vadījis Latvijas jauniešu izlasi. Pirms diviem gadiem, izcīnot pirmo vietu 1. divīzijas A grupas čempionātā, pērn pārspēlēs ar Vācijas izlasi, saglabājot vietu elites divīzijā. Latvijas U18 hokeja izlasei pirmās pārbaudes pirms pasaules čempionāta būs šā gada novembrī, kad izbraukumā trīs reizes sacentīsies ar Norvēģijas vienaudžiem.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl