Latvijas čempioni “Liepāja” hokejisti pārliecinoši uzvar līderi “Zemgale”/LLU

Latvijas čempione hokejā “Liepāja” trešdien Latvijas virslīgas spēlē savā laukumā pārliecinoši ar 6:2 (0:1, 3:0, 3:1) pārspēja turnīra līderi Jelgavas “Zemgale”/LLU vienību.

Spēles rezultātu jau 15.sekundē atklāja jelgavnieki, kuru rindās izcēlās Raivis Kurņigins, savukārt “Liepāja” iniciatīvu pārņēma otrajā trešdaļā, pēc Kristera Freiberga, Klāva Plānica un Egila Kalna metieniem izvirzoties vadībā ar 3:1.

Beigu perioda sākumā mājiniekiem izcēlās arī Artūrs Logunovs un Aleksandrs Novikovs, panākot jau 5:1. “Zemgale”/LLU nelielu intrigu vēl saglabāja, jo 45.minūtē Niklāvs Birovs starpību samazināja līdz trīs ripām, tomēr punktu mačam pielika liepājnieki, jo Freibergs pamatlaika pēdējā minūtē realizēja lielo skaitlisko vairākumu.

“Liepājas” aizsargs Freibergs šajā mačā guva divus vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, tiekot atzīts par labāko mājinieku rindās.

“Zemgale”/LLU cieta otro zaudējumu pēc kārtas, lai gan iepriekš tai bija 11 uzvarētu spēļu sērija, bet “Liepāja” tika pie trešā panākuma pēdējos četros mačos.