Nacionālās hokeja līgas spēlē (NHL) Tampabejas “Lightning” pārspēja Edmontonas “Oilers” ar 5:2 (2:0, 2:1, 1:1). Kādā no spēles epizodēm ar izcilu sniegumu izcēlies Tampabejas vārtsargs Andrejs Vasiļevskis.

Pirmās trešdaļas septītajā minūtē “Oilers” uzbrucējs Konors Makdeivids ar piespēli radīja lielisku vārtu gūšanas iespēju Tīdžejam Ratijam, taču viņa vārtos raidīto metienu lēcienā ar galvu neticamā veidā atvairīja Vasiļevskis.

Spēles noslēgumā vārtsargam atvairīti 22 no 23 metieniem. Rezultatīva spēle “Lightning” līderiem – Ņikita Kučerovs guva divus vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli, savukārt Stīvenam Stemkosam vārti un divas piespēles. Tikmēr “Oilers” rindās Konors Makdevids nespēja pagarināt astoņu spēļu rezultativitātes sēriju.

“Lightning” ar 11 uzvarām 15 spēlēs atrodas pirmajā vietā Atlantijas divīzijā, taču “Oilers” ieņem ceturto vietu Klusā okeāna divīzijā.