Komentāri

Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas trešajā finālspēlē pamatīgi izplūcās Maskavas CSKA hokejisti Genadijs Stoļarovs un Artjoms Sergejevs un Magņitogorskas Metallurg spēlētāji Vladislavs Kaļetņiks un Jevgeņijs Timkins.

Trešā perioda vidū laukuma saimnieki Magņitogorskas Metallurg bija vadībā ar 1:0 pie laukuma apmales izcēlās kautiņš starp Genadiju Stoļarovu un Vladislavu Kaļetņiku, bet vēlāk kārtīgi saķērās arī Artjoms Sergejevs un Jevgeņijs Timkins. Tiesneši visiem četriem iesaistītajiem hokejistiem piešķīra pa četrām soda minūtēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl