3 komentāri
Vai taisnības triumfs? Kirovs Lipmans atgriežas Latvijas hokeja tronī 🙃
Kirovs Lipmans LHF kongresā (Foto: LETA)

Piektdienas vakarā Latvijas Hokeja federācijas vadībā atgriezās tās ilggadējais vadītājs Kirovs Lipmans. Kā izrādās, jaunā Latvijas hokeja vadība nav pareizi noformējusi Uzņēmumu reģistram iesniegtos dokumentus.

Uzņēmumu reģistrā jau 2016.gada oktobrī tika reģistrētas izmaiņas attiecībā uz Latvijas hokeja federācijas valdi un valdes priekšsēdētāju. Negaidītās izmaiņas Latvijas hokejā notika 7.oktobrī, kad LHF kongresā vispirms tika atsaukta federācijas valde, bet vēlāk par jauno prezidentu tika ievēlēts bijušais Latvijas Ministru prezidents un AS ”Latvijas Gāze” valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis. Par viņu kongresā nobalsoja 18 no 21 balstiesīgā biedra, divi bija pret, bet viens atturējās. Toreiz Kirova Lipmana kandidatūra valdes priekšsēdētāja vēlēšanām nemaz netika izvirzīta.

Jaunajā LHF valdē tika ievēlēti Valentīns Bļugers, Viesturs Koziols, Edgars Jansons, Armands Šteinbergs, Ralfs Bukarts un Māris Martinsons.

Kirovs Lipmans bija LHF prezidents kopš 1998.gada un viņa pilnvaru termiņš bija līdz 2018.gadam. Tomēr tā kā LHF valde nedarbojās pilnā sastāvā, viens no kongresa darba kongresa punktiem bija LHF izpildinstitūciju vēlēšanas, tostarp arī valdes priekšsēdētāja pārvēlēšana.

Cik ilgs laiks būs vajadzīgs, lai atrisinātu juridisko jucekli šobrīd nav zināms. Tāpāt nav zināms, vai juridiski ir spēkā LHF noslēgtais līgums ar Latvijas izlases galveno treneri Bobu Hārtliju. LHF ir apņēmusies radušos situāciju atrisināt pēc iespējas ātrāk. 🙃

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl