Komentāri

Hokejā ir redzēti daudz un dažādi veidi, kā izrādīt prieku par gūtajiem vārtiem. Krievijas izlases un Vašingtonas “Capitals” uzbrucējs Jevgeņijs Kuzņecovs vicina spārnus kā flamings!

2016. gada septembrī Pasaules kausa mačā starp Krievijas un U23 Ziemeļamerikas komandām Jevgeņijs Kuzņecovs tika pie ripas vēl aiz saviem vārtiem, pārslidoja visu laukumu un, pa ceļam apspēlējis vairākus laukuma spēlētājus, pārspēja arī vārtsargu Metjū Mjureju, atzīmējot vārtu guvumu ar flamingu spārnu vēzēšanu.

Video

Attēlot flamingo Kuzņecovs turpināja arī Nacionālajā hokeja līgā. Vašingtonas “Capitals” un Toronto “Maple Leafs sērijas trešajā mačā Kuzņecovam izdevās pārspēt Toronto vārtsargu Frederiku Andersenu. Arī pēc šiem vārtiem Jevgeņija rokas pārvērtās par flamingo spārniem.

Video

Flamingo no Vašingtonas, iespējams, varēs redzēt arī Ķelnē. Stenlija kausa izcīņā Vašingtonas “Capitals” Austrumu konferences pusfinālā sērijā pret Pitsburgas “Penguins” zaudēja pirmos divus mačus. Pingvīniem vēl jāizcīna diva uzvaras, un Vašingtonas līderi Aleksandrs Ovečkins Kuzņecovs varēs kravāt čemodānus un domāt par došanosuz Ķelnu. Latvijas izlase ar Krieviju spēlēs 15.maijā.

Lasi vēl