Komentāri
Skandāls! Pieķerta gandrīz visa Krievijas hokeja U18 izlase
Foto: Flicker.com ()

Pēc masveidīgas bēdīgi slavenā meldonija konstatēšanas Krievijas U-18 hokeja izlases spēlētāju analīzēs, dienu pirms došanās uz pasaules čempionātu pilnībā nomainīts vienības sastāvs un komandu pārsvarā pārstāvēs U-17 vecuma hokejisti.

Čempionātā bija plānots spēlēt Vitālija Prohorova trenētajai 1998.gadā dzimušo spēlētāju komandai, tomēr viņu vietā stāsies galvenais treneris Sergejs Golubovičs un viņa vadītā 1999.gadā dzimušo puišu komanda. Kā vēsta Krievijas mediji, šāds lēmums pieņemts, jo “absolūtajā vairākumā” līdzšinējās komandas spēlētāju dopinga analīzēs konstatēts kopš šī gada 1.janvāra aizliegtais bēdīgi slavenais meldonijs. Pagaidām gan netiek izpausts, vai tas konstatēts oficiālu pārbaužu laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasaules čempionāts U-18 vecuma grupā no 14. līdz 24.aprīlim tiks aizvadīts ASV, un Krievijas izlase spēlēs vienā apakšgrupā ar Latviju, mājiniekiem, Šveici un Zviedriju.

Turpinot izplatīties meldonija skandālam, Starptautiskā Biatlona savienība trešdien kļuva par pirmo, kas pavēstīja, ka iesaldēs sankciju noteikšanu pret sportistiem, kuriem konstatētas pozitīvas analīzes, līdz tiks veikta izmeklēšana, cik ilgi šī viela paliek organismā. Paredzams, ka rezultāti varētu būt zināmi tikai septembrī, bet līdz tam ukraiņiem Olgai Abramovai un Artjomam Tiščenko paliks spēkā pagaidu diskvalifikācijas.

Kā zināms, kopš 1.janvāra meldonijs konstatēts vairāk nekā 100 sportistu analīzēs. Līdz šim tika uzskatīts, ka viela no organisma izvadās divu mēnešu laikā, tomēr tagad šo informāciju sākts apšaubīt, jo daudzi izteikušies, ka laicīgi pārtraukuši lietot šo vielu. Slavenākā sportiste, kas saņēmusi pagaidu diskvalifikāciju pēc meldonija konstatēšanas analīzēs, ir krievu tenisa zvaigzne Marija Šarapova.

Pazīstamākais meldoniju saturošais preparāts ir Latvijas uzņēmuma Grindeks ražotais Mildronāts, tomēr kopš patenta termiņa beigšanās to ražo arī vairāki citi uzņēmumi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl