Sestdien startē Latvijas čempionāts hokejā

Komentāri
Sestdien startē Latvijas čempionāts hokejā
Edijs Pālens / LETA

Rītdien, 9. septembrī, jaunatklātajā “Kurbads” ledus hallē tiks dots starts 82. Latvijas čempionātam hokejā – Optibet hokeja līgai (OHL). Pirmajā spēlē tiksies čempione “Kurbads” un vicečempione “Mogo”, mača sākums plkst. 16.00

Turnīrā piedalīsies sešas komandas – “Kurbads”, “Mogo”, “Zemgale/LLU”, “Liepāja”, “Rīga” un “Prizma”, savukārt iepriekšējā čempionāta vājākā vienība “Pārdaugava” apvienojās ar “Jūrmalas SS” un startēs pirmajā līgā. Katra vienība aizvadīs 30 spēles sacensību pirmajā posmā, kas nozīmē sešus mačus pret katru no komandām – trīs mājās un trīs izbraukumā. Pēdējās regulārā čempionāta spēles notiks 21. februārī. Vēl viens jauninājums spēļu kalendārā attiecās uz spēļu dienām, proti, OHL mači tiks aizvadīti trešdienās un sestdienās (ar dažiem izņēmumiem).

Šogad izmaiņas skārušas arī izslēgšanas spēļu formātu – cīņu par medaļām turpinās četras regulārā čempionāta labākās vienības, izspēlējot pusfināla sērijas līdz četrām uzvarām. Pusfinālu uzvarētāji tiks finālā, kur cīnīsies par zeltu, savukārt trešo vietu ieņems tā komanda, ieņems augstāku pozīciju regulārajā turnīrā. Čempionāta uzvarētājkomanda saņem ne tikai čempionu kausu, bet arī iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl