Sestdien startē Latvijas čempionāts hokejā

Komentāri
Sestdien startē Latvijas čempionāts hokejā
Edijs Pālens / LETA

Rītdien, 9. septembrī, jaunatklātajā “Kurbads” ledus hallē tiks dots starts 82. Latvijas čempionātam hokejā – Optibet hokeja līgai (OHL). Pirmajā spēlē tiksies čempione “Kurbads” un vicečempione “Mogo”, mača sākums plkst. 16.00

Turnīrā piedalīsies sešas komandas – “Kurbads”, “Mogo”, “Zemgale/LLU”, “Liepāja”, “Rīga” un “Prizma”, savukārt iepriekšējā čempionāta vājākā vienība “Pārdaugava” apvienojās ar “Jūrmalas SS” un startēs pirmajā līgā. Katra vienība aizvadīs 30 spēles sacensību pirmajā posmā, kas nozīmē sešus mačus pret katru no komandām – trīs mājās un trīs izbraukumā. Pēdējās regulārā čempionāta spēles notiks 21. februārī. Vēl viens jauninājums spēļu kalendārā attiecās uz spēļu dienām, proti, OHL mači tiks aizvadīti trešdienās un sestdienās (ar dažiem izņēmumiem).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad izmaiņas skārušas arī izslēgšanas spēļu formātu – cīņu par medaļām turpinās četras regulārā čempionāta labākās vienības, izspēlējot pusfināla sērijas līdz četrām uzvarām. Pusfinālu uzvarētāji tiks finālā, kur cīnīsies par zeltu, savukārt trešo vietu ieņems tā komanda, ieņems augstāku pozīciju regulārajā turnīrā. Čempionāta uzvarētājkomanda saņem ne tikai čempionu kausu, bet arī iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl