Rēdlihs palīdz Energie komandai pietuvoties vietas saglabāšanai Čehijas augstākajā līgā

Komentāri
Rēdlihs palīdz Energie komandai pietuvoties vietas saglabāšanai Čehijas augstākajā līgā
Foto: F64 ()

Latvijas hokejista Jēkaba Rēdliha pārstāvētā Karlovi Vari Energie komanda otrdien guva svarīgu uzvaru Čehijas čempionāta pāreju turnīra spēlē, savā laukumā ar rezultātu 5:3 (3:1, 2:2, 0:0) pārspējot Litvīnovas Verva spēlētājus.

Šajā mačā Rēdlihs nospēlēja 17 minūtes un 49 sekundes, izceļoties ar vienu spēka paņēmienu un vienu bloķētu raidījumu. Cīņu Latvijas aizsargs noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Kā zināms, abas komandas savā starpā tikās arī svētdien, kad Energie piekāpās ar 2:3 un pārtrauca trīs uzvaru sēriju. Pāreju turnīrā spēlē divas vājākās šīs sezonas Čehijas augstākās līgas komandas Energie un Litvīnovas Verva, kā arī divas vadošās komandas no Čehijas pirmās līgas – Prāgas Slavia un Jihlavas Dukla.

Pēc desmit kārtām Verva ir iekrājusi 21 punktu, Energie 17, Slavia 12, bet Dukla – desmit punktus.

Pēc četru apļu spēlēm, kad komandas būs aizvadījušas pa 12 mačiem, divas labākās komandas arī nākamajā sezonā varēs spēlēt augstākajā līgā, bet divām vājākajām būs jāspēlē līmeni zemāk. Pēdējās divās kārtās Energie komandai nepieciešams gūt tikai vienu uzvaru, lai saglabātu vietu starp spēcīgākajām vienībām.

Rēdlihs šo sezonu sāka citā čehu klubā Homutovas Pirati, bet pēc tam pārcēlās uz Karlovi Vari komandu. Šosezon viņš Čehijas augstākajā līgā 32 spēlēs izcēlās ar trīs rezultatīvām piespēlēm, bet astoņos pāreju turnīra mačos ir iemetis vienu ripu.

Lasi vēl