Nacionālās hokeja līgas spēlē uzbrucēja Aleksandra Ovečkina karjeras 235. vārti vairākumā palīdzēja Vašingtonas “Capitals” sagādāt Pitsburgas “Penguins” piekto zaudējumu pēc kārtas.

Vašingtonai minimāla uzvara ar 2:1. Lai gan spēles rezultātu pirmajā trešdaļā atklāja Sidnijs Krosbijs, otrā un trešajā trešdaļā pa vārtiem guva Ovečkins un Ošijs, ļaujot “Capitals’ izcīnīt uzvaru. Ovečkinam gūtie vārti bija 235. vairākumā, kas sekmēja pakāpšanos uz astoto vietu starp visu laiku labākajiem vārtu guvējiem vairākumā.

Kamēr “Penguins” piedzīvojusi jau piekto zaudējumu pēc kārtas, “Capitals” izcīnītā uzvara ir septītā sezonas 14 spēlēs. Vašingtona šobrīd ieņem otro vietu Metropolitena divīzijā, savukārt Pitsburga tajā pašā divīzijā noslīdējusi uz ceturto vietu.

Citās spēlēs septīto uzvaru izbraukumā un 12.sezonā izcīnīja Nešvilas “Predators” – 4:1 pret Kolorado “Avalanche” – savukārt Anaheimas “Ducks” ar 3:2 pieveica Kalgarī “Flames”.