3 komentāri
MTG līdz 2021. gadam pagarina KHL pārraides tiesības Latvijā
Foto: PA Images/ SCANPIX

“Modern Times Group” (MTG) līdz 2021. gadam pagarinājusi tiesības Latvijā pārraidīt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēles, informēja MTG Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Laima Kristapsone.

Kā vēsta MTG, visas svarīgākās spēles tiks translētas ne vien grupai piederošajos televīzijas kanālos, bet arī MTG digitālajā platformā.

“MTG ir vadošais izklaides satura nodrošinātājs Latvijā un Baltijā, un sporta pārraides ir ļoti nozīmīga izklaides satura sastāvdaļa. Savukārt hokejs ir viens no mīlētākajiem sporta veidiem Latvijā. Tāpēc esam ļoti gandarīti, ka turpināsim piedāvāt savam skatītājam baudīt un izdzīvot visu spēļu emociju gammu nākamās četrās KHL sezonās gan TV6, gan arī “Viasat Sport Baltic” un arī “Viaplay” platformās, tādējādi nodrošinot spēļu pieejamību ikvienam Latvijas iedzīvotājam jebkurā laikā un jebkurā vietā,” uzsver “MTG TV Latvia” vadītāja Baiba Zūzena.

“”Lagardere sports” un MTG ir ilgtermiņa partneri, un mēs esam lepni, ka kopā ar MTG turpinām līdzjutējiem nodrošināt KHL spēļu skatīšanos jau desmito sezonu. Hokeja popularitāte Baltijā, jo īpaši Latvijā turpina augt, un mēs esam gandarīti, ka varam piedāvāt hokeja spēles pa tiešo no ledus uz jebkura ekrāna,” atzīmē mediju konglomerāta “Lagardere sports” direktors Tigrans Sirunjans.

TOP komentāri

  • Kristaps Lauris
  • ex
    +1 +1 0

    ex

    mtg nespot ka tv6 nu Viasat Sport Baltic nevar visi redzet kapc khl nevar ari tv6 ari ibraukuma spēles redzēt spēles ceru ka tiesbas nopirks best4sport viņi ir lapakas sporta paraides latvijā
  • Vīra

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl