Komentāri
Latvijas U-18 hokejisti sīvā cīņā piekāpjas Baltkrievijas vienaudžiem
Foto: Andrea Cardin/HHOF-IIHF Images

Ceturtdien, 20. aprīlī, Latvijas U18 hokeja izlase pirmajā cīņā par vietas saglabāšanu pasaules čempionāta augstākajā divīzijā ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) piekāpās Baltkrievijas vienaudžiem. Tādējādi sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām Latvijas izlase nonākusi iedzinējos ar 0-1.

Baltkrievijas izlasi vadībā otrā perioda beigās izvirzīja Igors Martinovs, bet Vladislavs Jerjomenko mača pēdējā minūtē raidīja ripu tukšos Latvijas vārtos. Latvijas izlase pēdējā trešdaļā neizmantoja četrus skaitliskos vairākumus, tostarp arī pēdējās minūtēs, kad vārtsargu Niklāvu Rauzu aizstāja ar laukuma spēlētāju. Abas komandas piektdien Spišska Nova Vesā tiksies atkārtoti, un Latvijas uzvaras gadījumā trešais mačs risināsies svētdien.

Latvijas jaunie hokejisti, lieliski spēlējot vārtsargam Niklāvam Rauzam, pirmajā mačā ar 1:4 piekāpās Kanādas vienaudžiem, otrajā cīņā ar 0:4 zaudēja arī Šveicei, svētdien, ielaižot četrus vārtus skaitliskajā mazākumā, ar 2:7 zaudēja spēcīgajai Somijas valstsvienībai, kas ir pērnā gada sacensību čempione, bet noslēdzošajā cīņā pirmdien ar 0:4 kapitulēja arī mājiniecei Slovākijai.

Lasi vēl