Latvijas U-18 hokeja izlase PČ mačā zaudē Šveices vienaudžiem

Latvijas U-18 hokeja izlase piektdien cieta zaudējumu Slovākijā notiekošajā pasaules čempionātā jauniešiem, otrajā mačā ar 0:4 piekāpjoties šveiciešiem.

Līdz ar to Latvijas jaunie hokejisti meistarsacīkstes iesākuši ar diviem zaudējumiem, jo ceturtdien latvieši ar 1:4 piekāpās Kanādai.

Mača rezultātu jau trešajā minūtē atklāja Nando Egenbergers, bet pirmā perioda otrajā pusē Filips Kuraševs dubultoja šveiciešu pārsvaru. Sākoties otrajam periodam, Latvijas izlases vārtos Jāņa Vora vietā stājās Niklāvs Rauza, kurš pēc nospēlētām astoņām minūtēm bija spiests kapitulēt, kad vairākumu realizēja Džastins Zīgrists.

Trešās trešdaļas ceturtajā minūtē Egenbergers guva jau ceturtos vārtus Šveices izlases labā. Latvieši tā arī neatspēlējās un cieta zaudējumu ar 0:4.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīts Deniss Smirnovs, bet pretiniekiem šis gods tik Zīgristam.