Latvijas hokeja izlasē pirms pārbaudes turnīra Francijā iekļauti deviņi Rīgas “Dinamo” spēlētāji

Komentāri
Latvijas hokeja izlasē pirms pārbaudes turnīra Francijā iekļauti deviņi Rīgas “Dinamo” spēlētāji
Foto: F64

Latvijas hokeja izlases sastāvā pirms Eiropas Izaicinājuma kausa (EIHC) turnīra Francijā iekļauti arī deviņi Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas vienības Rīgas “Dinamo” spēlētāji.

Sacensības no 9. līdz 11.novembrim notiks Seržī un Amjēnā, Latvijai bez mājinieces Francijas spēlējot arī ar Baltkrieviju un Slovēniju.

Pirms došanās uz Franciju Boba Hārtlija padotie aizvadīs ledus treniņus 6. un 7.novembrī. Ledus nodarbībās Hārtlijam asistēs Ģirts Ankipāns un Artis Ābols. Tiesa, Latvijas Hokeja federācija (LHF) pauž, ka abi palīgi, visticamāk, nebrauks uz Franciju

Latvijas izlasē iekļauti deviņi Rīgas “Dinamo” spēlētāji, bet pa trim hokejistiem sastāvā tikuši no “Optibet” Hokeja līgas (OHL) kluba “Kurbads”, Čehijas vienības Zlīnas “Aukro Berani”, kā arī “Rīgas” komandas, kas sacenšas Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL).

No sastāvā iekļautajiem spēlētājiem deviņi bija šogad pasaules čempionātā, bet astoņi līdz šim valstsvienībā nav spēlējuši

LHF gan piebilst, ka kandidātu saraksts var tikt koriģēts un precizēts.

Vasaras izskaņā Hārtlijs noslēdza līgumu par Latvijas izlases vadīšanu līdz 2022.gadam. Februārī Latvijas izlasei plānots aizvadīt pārbaudes spēli ar Kanādas olimpisko izlasi, kā arī piedalīties EIHC turnīrā Dānijā.

Latvijas izlases kandidāti EIHC turnīram:

vārtsargi – Jānis Kalniņš (Rīgas “Dinamo”), Ivars Punnenovs (Langnau “Tigers”, Šveice).

aizsargi – Uvis Jānis Balinskis, Kristaps Zīle (abi – Rīgas “Dinamo”), Ralfs Freibergs (Zlīnas “Aukro Berani”, Čehija), Roberts Kaļķis, Renārs Kārkls, Pauls Svars (visi – “Rīga”, MHL), Eduards Hugo Jansons (Aļmetjevskas “Ņeftjaņik”, VHL), Maksims Ponomarenko (“Timra”, Zviedrija), Kalvis Ozols (Kongsvingeres “Knights”, Norvēģija), Artūrs Salija (“Nove Zāmky”, Slovākija);

uzbrucēji – Rodrigo Ābols (“Orebro”, Zviedrija), Māris Bičevskis, Gunārs Skvorcovs, Frenks Razgals, Oskars Batņa, Emīls Ģēģeris, Roberts Lipsbergs (visi – Rīgas “Dinamo”), Roberts Bukarts, Rihards Bukarts (abi – “Aukro Berani”), Kirils Galoha (“Rīga”), Sandis Zolmanis, Gatis Gricinskis, Martins Lavrovs (visi – “Kurbads”), Linards Mazurs-Mago (“Aker/Strangnas”, Zviedrija).

Lasi vēl