Kurbads cīnās kā lauvas un Latvijas čempionāta finālā izcīna vēl vienu uzvaru

HK Kurbads piektdien Latvijas čempionāta finālsērijas piektajā mačā izbraukumā ar 4:3 uzvarēja HK Mogo hokejistus, līdz ar to rezultāts visā sērijā šobrīd 3-2 Mogo labā.

Kurbads komandai vārtus guva Jānis Straupe, Edgars Brancis, Rihards Remiņš un Toms Bluks, Mogo labā labā divus vārtus iemeta Jānis Ozoliņš, vienus Elviss Želubovskis.

Mogo hokejisti izvirzījās vadībā jau spēles pirmajā minūtē. Andris Siksnis spēcīgi meta pa Mārtiņa Raituma vārtiem, un pie vārtsarga atsistās ripas pirmais bija Jānis Ozoliņš – 1:0. 8.minūtē Kurbada uzbrucējs Jānis Straupe, metot no zilās līnijas, trāpīja pašā vārtu devītniekā, panākot izlīdzinājumu. 16.minūtē vadībā jau izvirzījās viesi  – vairākumā no vārtu priekšas precīzs metiens izdevās Edgaram Brancim.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē ogrēnieši guva trešos vārtus. Pēc Mogo hokejistu kļūdas Rihards Remiņš, izslidojot viens pret mājnieku vārtiem, pārspēja Henriju Anču. Trešās trešdaļas sākumā Elviss Želubovskis samazināja rezultāta starpību – viņa metienu kritienā mēģināja apturēt Remiņš, ar nūju neveiksmīgi ievirzot ripu savos vārtos. Sākoties perioda pēdējai minūtei Toms Bluks no savas zonas ieslīdināja ripu jau tukšajos Mogo vārtos.

Mājnieki vēl paguva nopelnīt soda metienu, ko realizēja Jānis Ozoliņš, tomē izglābt spēli vairs neizdevās – Kurbads izcīnīja uzvaru 4:3, bet rezultāts visā sērijā šobrīd ir 3-2 Mogo labā. Latvijas čempionāta finālsērijas sestā spēle notiks pirmdien, 3.aprīlī Ogrē.