Komentāri

Šīs sezonas Krievijas U20 hokeja valstsvienības kapteinis Vladislavs Kameņevs saņēmis divu spēļu diskvalifikāciju par nesportisku uzvedību gadu mijā notikušā pasaules čempionāta finālspēles laikā, kas noslēdzās pat ar spēles amatpersonas savainošanu.

Decembra beigās un janvāra sākumā Helsinkos notikušajā finālspēlē Krievija tikās ar vietējo Somijas izlasi, un trīs minūtes pirms pamatlaika beigām mājinieki izvirzījās vadībā ar 3:2. Kameņevs devās pie tiesnešiem strīdēties, jo Krievijas puse uzskatīja, ka vārtu guvums nebija jāieskaita. Kaut tiesneši aicināja Krievijas izlases kapteini doties atpakaļ uz rezervistu soliņu, viņš turpināja strīdēties un nopelnīja desmit minūšu noraidījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr, dodoties uz noraidīto soliņu, Kameņevs iesita pa to tik spēcīgi, ka salauza savu nūju. Turpinājumā viņš, ieejot noraidīto būdiņā, vēlreiz sita nūjas pārpalikumus pret durvīm un traumēja roku spēles darbiniekam, kurš centās tās aizvērt.

VIDEO: Kameņeva rupjās darbības

Kaut Krievijas izlasei nebija atlicis daudz laika, tā pamatlaika izskaņā panāca izlīdzinājumu 3:3, tomēr pagarinājumā tāpat piedzīvoja zaudējumu, kad vārtus iemeta Kasperi Kapanens.

Noklausīšanās laikā Krievijas puse pauda, ka komandas kapteinim ir “pieņemts un ierasts” ar tiesnešiem diskutēt, kāpēc netiek veikta video atkārtojuma noskatīšanās, tāpēc desmit minūšu noraidījums esot nepamatots. To gan noraidīja Starptautiskā Hokeja federācija (IIHF), uzsverot, ka spēlētāja uzvedība bija nepamatota. “Kā komandas kapteinim viņam jāuzvedas priekšzīmīgi,” pauž IIHF. Kameņevs apelāciju varēs iesniegt Sporta arbitrāžas tiesā (CAS).

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl