Komentāri
Krievijas izlase uzņem apgriezienus pasaules čempionātam
Foto: REUTERS/SCANPIX

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievija un Somija svētdien ar uzvarām noslēdza šīs sezonas Eirotūres sacensības hokejā.

Krievijas izlase svētdien ar 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja mājinieci Čehiju, kas jau iepriekš sev bija nodrošinājusi uzvaru Eirotūres sezonas noslēdzošā etapa kopvērtējumā. Uzvaru Krievijai pēcspēles metienu sērijā nodrošināja Ņikita Gusevs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr citā Eirotūres cīņā Somijas izlase ar 3:2 (2:2, 0:0, 1:0) pārspēja vienu no Latvijas pretiniecēm Zviedriju. Panākumu somi nodrošināja noslēdzošajā trešdaļā, kad uzvaras vārtus iemeta Oskars Osala. Noslēdzošā Eirotūres posma ietvaros uzvaru ar septiņiem punktiem trīs spēlēs izcīnīja Čehija, kamēr sešus punktus ieguva Somija. Tikmēr krieviem tika trīs, bet zviedriem – divi punkti.

Eirotūres noslēdzošais posms visām četrām komandām kalpoja kā pēdējā sagatavošanās pirms pasaules čempionāta, kas 5.maijā sāksies Ķelnē un Parīzē. Novembrī Eirotūres sezonas pirmajā etapā Somijā uzvarēja Krievija, decembrī Krievijā notikušajā posmā labākā bija Zviedrija un mājinieki piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā, bet februārī Zviedrijā krievi atkal triumfēja visos trijos mačos un garantēja pirmo vietu arī kopvērtējumā.

Kopvērtējumā pēc kopumā aizvadītām 12 kārtām Krievija izcīnīja 27 punktus, pie 19 punktiem tika Čehija, 15 punkti bija Somijai, bet 11 punkti – Zviedrijai.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl