Komentāri
Krievijas izlase uzņem apgriezienus pasaules čempionātam
Foto: REUTERS/SCANPIX

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievija un Somija svētdien ar uzvarām noslēdza šīs sezonas Eirotūres sacensības hokejā.

Krievijas izlase svētdien ar 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja mājinieci Čehiju, kas jau iepriekš sev bija nodrošinājusi uzvaru Eirotūres sezonas noslēdzošā etapa kopvērtējumā. Uzvaru Krievijai pēcspēles metienu sērijā nodrošināja Ņikita Gusevs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr citā Eirotūres cīņā Somijas izlase ar 3:2 (2:2, 0:0, 1:0) pārspēja vienu no Latvijas pretiniecēm Zviedriju. Panākumu somi nodrošināja noslēdzošajā trešdaļā, kad uzvaras vārtus iemeta Oskars Osala. Noslēdzošā Eirotūres posma ietvaros uzvaru ar septiņiem punktiem trīs spēlēs izcīnīja Čehija, kamēr sešus punktus ieguva Somija. Tikmēr krieviem tika trīs, bet zviedriem – divi punkti.

Eirotūres noslēdzošais posms visām četrām komandām kalpoja kā pēdējā sagatavošanās pirms pasaules čempionāta, kas 5.maijā sāksies Ķelnē un Parīzē. Novembrī Eirotūres sezonas pirmajā etapā Somijā uzvarēja Krievija, decembrī Krievijā notikušajā posmā labākā bija Zviedrija un mājinieki piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā, bet februārī Zviedrijā krievi atkal triumfēja visos trijos mačos un garantēja pirmo vietu arī kopvērtējumā.

Kopvērtējumā pēc kopumā aizvadītām 12 kārtām Krievija izcīnīja 27 punktus, pie 19 punktiem tika Čehija, 15 punkti bija Somijai, bet 11 punkti – Zviedrijai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl