Komentāri

Krievijas olimpiskā izlase, gatavojoties pasaules čempionātam, sestdien pārbaudes spēlē ar 6:0 savā laukumā sagrāva Francijas valstsvienību, bet vēl viena no Latvijas izlases pretiniecēm maijā – Dānija, negaidīti pārspēja Somijas izlasi.

Īpašas pieminēšanas vērta ir Dānijas uzvara pagarinājumā ar 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0) pār tradicionāli spēcīgo Somiju. Uzvaras vārtus 64.minūtē iemeta Mortens Grēns. Tikmēr Vācija ar 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) viesos apspēlēja Baltkrieviju, kurai dienu iepriekš piekāpās ar 1:3 (1:1, 0:2, 0:0). Vēl vienā spēlē sestdien Krievijas olimpiskā izlase ar 6:0 (3:0, 1:0, 2:0) sagrāva Franciju, ar vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm izceļoties Maksimam Šalunovam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Krievija sagrauj Franciju

Tikmēr Šveices hokeja izlase pārbaudes spēlē ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) viesos pārspēja Slovākiju, kas pēc četrām spēļu kārtām ļauj atrasties Eiropas Hokeja izaicinājuma turnīra (EHC) kopvērtējuma vadībā. Šveiciešiem pa vārtiem iemeta Deniss Hollenšteins, Fabriss Hercogs un Andress Ambīls, bet vārtsargs Niklass Šlegels tika galā ar 25 pretinieku raidījumiem. Abas komandas tikās arī ceturtdien, kad Šveice bija labāka ar 2:1 (0:1, 0:0, 2:0), uzvaru pēdējā minūtē izraujot Damienam Bruneram. Slovākija būs Latvijas izlases pretiniece pasaules čempionāta Ķelnes apakšgrupā.

Pārbaudes spēles pirms pasaules čempionāta izlases parasti aizvada EHC ietvaros. Pēc otrās nedēļas nogales turnīra galvgalī ar desmit punktiem četros mačos Šveice. Pie sešiem punktiem tikušas Čehija, Baltkrievija, Norvēģija un Slovākija, bet Latvija ar pieciem punktiem ir sestā. Turpinājumā Latvijai ieplānotas spēles arī ar Franciju un Vāciju.

Maijā gaidāmajā pasaules čempionātā A apakšgrupā Latvijas izlase Ķelnē tiksies ar Krieviju, ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Dāniju un Itāliju. Savukārt B grupā Parīzē savā starpā spēkosies Kanāda, Somija, Čehija, Šveice, Baltkrievija, Norvēģija, Francija un Slovēnija.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl