“Komandai sirdsapziņa ir tīra” – ”Mogo” vārtsargs par iespējamo totalizatoru skandālu

Komentāri
“Komandai sirdsapziņa ir tīra” – ”Mogo” vārtsargs par iespējamo totalizatoru skandālu
Foto: F64

Latvijas hokeja virslīgas kluba “Mogo” vārtsargs Henrijs Ančs sarunā ar aģentūru LETA noliedza jebkādu komandas saistību ar runām par spēļu sarunāšanu, uzsverot, ka vienības hokejistu sirdsapziņa ir tīra.

Šobrīd Latvijas virslīgā norisinās finālsērija līdz četrām uzvarām, kur “Mogo” ar 3-2 ir vadībā pret Ogres “Kurbadu”, kam gan izdevies uzvarēt divas iepriekšējās spēles un tādējādi atjaunot intrigu cīņā par titulu. Sērijas sestais mačs notiks pirmdien Ogrē. Pagājušajā nedēļā pēc sērijas ceturtās spēles, kurā “Kurbads” savā laukumā uzvarēja ar 7:4, parādījās runas, ka “Mogo” hokejisti šajā mačā veikuši likmes uz savu zaudējumu.

“Par totalizatoru runām neko nezinu. Tas, ka pēc spēles parādījās tādas runas, man bija šoks. Neviens ne par ko tādu nav informēts. Komandai sirdsapziņa ir tīra,” teica Ančs. “Galvenajam trenerim Oļegam Sorokinam par šo tēmu tika uzdoti daudzi jautājumi, taču viņš komandā nevienam neko neprasa, jo zina, ka mēs neko tādu nedarām. Nezinu nevienu, kurš ko tādu varētu atļauties darīt, it sevišķi Latvijas čempionāta finālsērijā.” Savukārt divas dienas vēlāk “Mogo” savā laukumā piedzīvoja arī otro neveiksmi šajā sērijā, piekāpjoties pretiniekam ar 3:4.

“Mums pirmajiem jāgūst vārti, tas dod pārliecību. Piektdienas spēlē it kā to izdarījām, bet pēc tam Jānis Straupe panāca izlīdzinājumu – manējie pašķīrās, ripa izlidoja cauri un ielidoja vārtu stūrī. Metienu pilnībā neredzēju. Savukārt otrajā vārtu zaudējumā Edgars Brancis pa maniem vārtiem desmit sekunžu laikā uzmeta kādas septiņas reizes,” atzina Ančs.

“Labi, ka puiši pēc tam nesāka skriet uz pretinieku vārtiem un domāja arī par aizsardzību. Tomēr pie “Kurbada” vārtiem momenti tik un tā bija vairāk nekā trešdienas spēlē. Gribu paslavēt arī pretinieku vārtsargu Mārtiņu Raitumu, jo viņš piektdien savējos vilka uz priekšu,” izteicās Ančs. “Mogo” vārtsargs atklāja, ka jau pirms ceturtās spēles mudinājis savas komandas spēlētājus izdarīt visu iespējamo, lai jau tad noslēgtu finālsēriju un arī sezonu.

Lasi vēl