Komentāri
Karsums: Pagājušās sezonas parāds gan joprojām ir procesā
Autors: LETA/SPUTNIK

Lai gan Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas “Dinamo” nav norēķinājies ar visiem hokejistiem, tajā skaitā Mārtiņu Karsumu, divu gadu līgums ar komandu tika noslēgts pēc abpusējas vēlmes, sarunā ar žurnālistiem atklāja latviešu uzbrucējs.

Karsums jauno sezonu iesācis ar sešām rezultatīvām piespēlēm sešās spēlēs, būdams komandas otrs rezultatīvākais hokejists.
“Ar sezonas sākumu punktu ziņā esmu priecīgs. Protams, gribētu kādu goliņu arī iemest, bet cerams, ka arī tas būs. Nevari pirms sezonas just, vai šis gads būs rezultatīvs – vienkārši jāiet laukumā un jācīnās par katru ripu, treniņos jāatstrādā metieni,” skaidroja Karsums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Finansiālu problēmu dēļ Maskavas “Dinamo” šosezon šķīrās no visiem hokejistiem, bet pēc tam citā juridiskā veidolā parakstīja jaunas vienošanās.
“Pēc notikumiem vasarā daudzi spēlētāji aizgāja uz citām komandām, atnāca daudzi jaunie no Krievijas Augstākās līgas (VHL), bet viņi ir lieli malači, jau pirmssezonā pierādot, ka ir spējīgi spēlēt KHL. Tagad arī vecajiem jāsāk raustīties. Komandai, kā vienmēr, mērķi ir visaugstākie – šis ir Maskavas “Dinamo”, leģendārs klubs, kas nekad neies vienkārši tāpat atstrādāt sezonu,” uzsvēra Karsums.

Līgums ar Karsumu noslēgts uz divām sezonām.
“Uzreiz aģentam teicu, ka, ja Maskava mani grib redzēt komandā, primārais ir palikt. Tā arī notika – bija iespēja palikt un paliku. Divu gadu līguma noslēgšana bija abpusēja vēlme – gan viņi to vēlējās, gan arī es. Pagājušās sezonas parāds gan joprojām ir procesā, karājas gaisā, bet nu neko, gaidām. Domāju, ka viņi atmaksās visiem, kam ir parādā,” uzsvēra Karsums, atzīmējot, ka pēdējos divus gadus regulāri bijusi 2-3 mēnešu aizkavēšanās algās, bet pēc tam viss vienmēr samaksāts.

Sestdien Maskavas “Dinamo” viesos ar 5:1 sagrāva Latvijas komandu Rīgas “Dinamo”, pie kuras stūres stājies leģendārais latviešu aizsargs Sandis Ozliņš.
“Rīgā spēlēt joprojām ir īpašs notikums – mājās atgriezties pie ģimenes vienmēr ir pozitīvs mirklis. Ozoliņa vadībā “Dinamo” ir ļoti ātra komanda, spēlē amerikāņu un Eiropas stila sajaukumu – rāda interesantu sniegumu,” secināja Karsums.

Karsums Latvijas izlases sastāvā spēlējis trijos pasaules čempionātos, bet pēc 2010.gada viņš piedalījies vien divos olimpiskajos kvalifikācijas turnīros un Soču olimpiskajās spēlēs. Pavasarī uzbrucējs izlasei pēdējos gados atsaka, jo uzreiz pēc sezonas viņam allaž tiek veikta ceļgala operācija.
“Pērn jau oktobrī, novembrī sāku just celi, bet katra sezona ir individuāla. Jaunāks nepalieku, tikai vecāks un ceļi nav vieglākā problēma. Vieglāk pat ir, ja kaut kas tiek salauzts, nevis brūk skrimšļi, meniski,” atklāja Karsums.

Kā vēstīts, Latvijas Hokeja federācija (LHF) līdz 2022.gadam noslēgusi līgumu ar kanādiešu speciālistu Bobu Hārtliju, kurš Latvijas izlasi vadīja arī šogad Ķelnē notikušajā pasaules čempionātā.
“Šogad Latvijas izlase nospēlēja labi. Var redzēt, ka Hārtlijs mīl hokeju, var redzēt, ka viņš zina, ko vēlas no puišiem dabūt un izskatījās, ka arī dabūja to,” atzīmēja Karsumus, paužot prieku, ka Hārtlijs palicis pie Latvijas izlases stūres. No 2010.gada janvāra līdz 2013.gada pavasarim Karsums spēlēja Rīgas “Dinamo” komandā, bet pēc tam pārgāja uz Maskavas klubu.

Maskavas “Dinamo” jauno sezonu iesākusi ar 13 punktiem sešās spēlēs, kas dod trešo vietu Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl