Pasaules hokeja čempionātā 1. divīzijā B grupā Igaunijas izlase ar 4:3 pārspēja Horvātijas valstsvienību, tiekot pie pirmās uzvaras turnīrā.

Rezultātu pirmās trešdaļas sestajā minūtē atklāja Andrejs Makrovs, pēc lieliskas kombinācijas raidot ripu pustukšajos horvātu vārtos. Igauņi dueļa gaitā iekrāja 3:1, tomēr horvāti spītīgi turējās pretī un divas minūtes pirms otrā perioda izskaņas Borna Renduličs panāca neizšķirtu. Taču trešā perioda 23. sekundē Andrejs Makrovs izgājienā pret vārtsargu nodrošināja uzvaru Igaunijai, kas šajā turnīrā bija pirmā.

Tikmēr citā spēlē Lietuvas hokeja izlase nespēja atrast nekādu pretargumentus Japānas valstsvienībai, piedzīvojot smagu neveiksmi ar 2:6. Pēc četrām spēlēm Lietuvai ir seši punkti, bet Igaunijai vien trīs. Līdere ar 12 punktiem ir Lielbritānijas valstsvienība.