Komentāri

Jau pēc nedēļas sāksies ikgadējais hokeja trakums. Latvijas pieaugušo izlase pasaules čempionātā cīnīsies ar planētas spēcīgākajām hokeja komandām. Lai mūsu izlase arī nākotnē būtu spējīga uzrādīt labus rezultātus, Latvijas hokeja federācijā prāto par būtiskām izmaiņām hokeja saimniecībā.

Federācijai ir ambiciozs plāns sākt sadarbību ar augstskolām un izveidot spēcīgu studentu komandu, kas vēlāk varētu papildināt valstsvienības rindas. Līdz šim Latvijai ļoti pietrūkusi augsta līmeņa studentu hokeja komanda, uzsvēra federācijas prezidents Aigars Kalvītis. Viņš ir apņēmības pilns sākt darbu pie šādas komandas izveides. Federācijas vadītājs atsaucas uz ASV pieredzi, kur studentu sports ir ļoti labi attīstīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl