2 komentāri
Hārtlijs: Mana prioritāte bija turpināt darbu ar Latvijas izlasi
Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs atbild uz žurnālistu jautājumiem pēc treniņa pirms pasaules hokeja čempionāta Ķelnē. (Edijs Pālens / LETA)

Kanādas speciālista Boba Hārtlija prioritāte šajā starpsezonā bijusi turpināt darbu ar Latvijas hokeja izlasi, lai gan bijuši arī vairāki citi piedāvājumi, laikrakstam “Sporta Avīze” atklāja kanādietis.

Informācija, ka Hārtlijs turpinās vadīt Latvijas izlasi, bija jau pagājušajā nedēļā, kad notika Latvijas Hokeja federācijas (LHF) kongress, bet tad līgums vēl nebija parakstīts. Jaunas vienošanās parakstīšana oficiāli tika izziņota otrdien.

“Mana prioritāte bija turpināt darbu ar Latvijas izlasi,” laikraksts citē Hārtlija teikto. “Sarunās ar pārējām komandām, kas izteica piedāvājumu, biju atklāts, ka vispirms vēlos parakstīt līgumu ar Latvijas izlasi. Ja šādas iespējas nebūs, esmu gatavs izskatīt viņu piedāvājumus. Šajā laikā atteicu divus darba piedāvājumus dažādās Eiropas līgās. Tas gan nenozīmē, ka nepastāv iespēja trenēt kādā no līgām oktobrī vai janvārī. Ar nosacījumu, ka komanda saredz manī palīgu, lai iekļūtu izslēgšanas turnīrā. Šajā teorētiskajā variantā Latvijas izlase joprojām ir mana prioritāte.”

Hārtlijs par Latvijas izlases treneri kļuva pērnā gada nogalē, noslēdzot vienošanos pēc sistēmas 1+1. Viņa vadībā Latvijas hokeja izlase šogad maijā pasaules čempionātā Vācijā izcīnīja desmito vietu, kas komandai bija labākais sasniegums kopš 2012.gada.

Kanādas speciālists norādīja, ka trenēt Latvijas izlasi viņam joprojām ir liels izaicinājums.

“Mūsu mērķis ir paaugstināt Latvijas hokeja kvalitātes līmeni. Neskatoties uz to, ka neesam apveltīti ar milzīgiem hokeja resursiem kā, piemēram, ASV, Kanāda vai Zviedrija. Tomēr mūsu uzdevums nav meklēt attaisnojumus, bet gan risinājumus. Tāpēc strādājam visos līmeņos, lai ienestu jaunas vēsmas Latvijas hokejā, kas turpinātu augt un ļautu demonstrēt pēc iespējas labāku sniegumu ikkatrā pasaules čempionātā un olimpiskajās spēlēs, kur piedalās valstsvienība,” sacīja Hārtlijs.

“Daļa no uzmanības ir vērsta uz 2021.gada pasaules čempionātu, kas notiks Latvijā. Tomēr mēs nevaram sēdēt rokas klēpī salikuši un gaidīt četrus gadus. Līdz tam viss notiekošais ir svarīgs. Man nav raksturīgi necīnīties par uzvaru. Vēlos izcīnīt panākumu katrā spēlē. Nākamie trīs čempionāti ir ļoti svarīgi, tad sekos svētki Rīgā, un darbs pie tā, lai aizvestu Latvijas izlasi uz olimpiskajām spēlēm. Tas ir mūsu mērķis. Patiesi vēlos turpināt iesākto,” uzsvēra kanādiešu speciālists.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl