Komentāri
Grīziņkalnā norisināsies “adidas Zvaigžņu spēle 2017”
Foto: Ghetto Games

Šā gada 29. jūnijā Grīziņkalna sporta kompleksā norisināsies “Ghetto Basket” 8. turnīrs, taču centrālais pasākuma notikums – ”adidas” Zvaigžņu spēle 2017″! Šova ietvaros paredzēta atlase “Slam dunk” konkursam, kas notiks 11. jūlijā Rīgas Centrāltirgū, kur norisināsies pasaules čempionāts bumbas triekšanā grozā no augšas.

Šī būs ne tikai divu komandu – ”Rīga” un ”Lauki” – savstarpēja spēkošanās ar visai brīviem metieniem, bet dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī dažādos konkursos – arī ”Probasketball” trīspunktnieku metienu konkursā, kur ierobežotā laika periodā jāizdara pēc iespējas vairāk tālmetienu grozā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

29. jūnijā “Ghetto Basket” ietvaros pirmo reizi notiks “Firmu un amatieru grupas” turnīrs, kurā atļauts piedalīties basketbolistiem, kuri dzimuši 1996. gadā vai agrāk un 2016./2017. gada sezonā nav spēlējuši Latvijas Basketbola līgas pirmās, otrās vai trešās divīzijas klubos.

Foto: Ghetto Basket ”adidas Zvaigžņu spēles” dalībnieki

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl