Komentāri
Grīziņkalnā norisināsies “adidas Zvaigžņu spēle 2017”
Foto: Ghetto Games

Šā gada 29. jūnijā Grīziņkalna sporta kompleksā norisināsies “Ghetto Basket” 8. turnīrs, taču centrālais pasākuma notikums – ”adidas” Zvaigžņu spēle 2017″! Šova ietvaros paredzēta atlase “Slam dunk” konkursam, kas notiks 11. jūlijā Rīgas Centrāltirgū, kur norisināsies pasaules čempionāts bumbas triekšanā grozā no augšas.

Šī būs ne tikai divu komandu – ”Rīga” un ”Lauki” – savstarpēja spēkošanās ar visai brīviem metieniem, bet dalībniekiem būs iespēja piedalīties arī dažādos konkursos – arī ”Probasketball” trīspunktnieku metienu konkursā, kur ierobežotā laika periodā jāizdara pēc iespējas vairāk tālmetienu grozā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

29. jūnijā “Ghetto Basket” ietvaros pirmo reizi notiks “Firmu un amatieru grupas” turnīrs, kurā atļauts piedalīties basketbolistiem, kuri dzimuši 1996. gadā vai agrāk un 2016./2017. gada sezonā nav spēlējuši Latvijas Basketbola līgas pirmās, otrās vai trešās divīzijas klubos.

Foto: Ghetto Basket ”adidas Zvaigžņu spēles” dalībnieki

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl