Girgensonam -4 lietderības koeficients NHL pārbaudes mačā

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons piektdien pamanījās nopelnīt -4 lietderības koeficientu Nacionālās hokeja līgas  pirmssezonas pārbaudes spēlē, kamēr viņa pārstāvētā Bufalo Sabres komanda piedzīvoja graujošu zaudējumu.

Sabres piektdien savā laukumā ar 1:8 (1:4, 0:3, 0:1) kapitulēja Toronto Maple Leafs hokejistiem.

Mājinieki iedzinējos nonāca jau piektajā minūtē, kad Maple Leafs labā vārtus guva Viljams Nīlanders, taču dažas minūtes vēlāk Dereks Grants panāca izlīdzinājumu. Tie gan izrādījās mājinieku pēdējie vārti šajā spēlē, jo dueļa turpinājumā Toronto komandas hokejisti guva septiņus bezatbildes vārtus.

Girgensons, spēli uzsākot Sabres pirmajā virknējumā, šajā mačā laukumā pavadīja 13 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica, taču bloķēja vienu pretinieku raidījumu un uzvarēja 40% iemetienu.

Latvijas hokejists šajā mačā izpelnījās arī divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -4, kas bija sliktākais starp visiem Sabres uzbrucējiem un otrs sliktākais komandā.

Nākamo pārbaudes maču Sabres aizvadīs 4.oktobrī, kad savā laukumā spēkosies ar Karolīnas Hurricanes.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.