Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Zemgus Girgensona pārstāvētais Buffalo “Sabres” pēc iespaidīgas uzvaras pret Otavas “Senators” izbraukuma pirmajā spēlē piekāpusies Ņujorkas “Rangers” ar 1:3.

Girgensons laukumā pavadīja 12:50 minūtes (1:11 mazākumā), izdarīja trīs metienus pa vārtiem un divus spēka paņēmienus, spēli pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles pirmajā periodā vārti netika gūti, taču otrā perioda sākumā 19 sekunžu laikā ar vārtu guvumiem izcēlās Pionks un Vesejs, izvirzot vadībā “Rangers” ar 2:0. Konors Šīrijs vienus vārtus noslēdzošajā periodā “Sabres” atguva, tomēr divas minūtes pirms spēles beigām ar savu otro vārtu guvumu spēlē izcēlās Vesijs, raidot ripu jau tukšos vārtos.

VIDEO

Lieliska spēle “Rangers” vārtsargam Lundkvistam, kurš atvairīja 39 no 40 “Sabres” metieniem.  Lai gan piedzīvojusi zaudējumu, “Sabres” saglabā piekto vietu Atlantijas divīzijā un pēdējo “Wild card” pozīciju Austrumu konferencē. Nākamo spēli Bufalo aizvadīs naktī uz piektdienu, kad spēkosies ar Monreālas “Canadiens”.

Jau ziņojām, ka sestdienas vakarā “Sabres” ar 9:2 pārspēja “Senators”, vārti un piespēle Girgensonam.