Autors: lhf.lv

Latvijas čempionāta jeb “Optibet” Hokeja līgas (OHL) pirmajā finālspēlē “Kurbads” hokejisti savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0) uzvarēja pārsteidzoši finālā iekļuvušo Jelgavas “Zemgale”/LLU komandu.

Spēles 19 minūtē vadībā izvirzījās “Kurbads”, kad precīzs bija Jānis Sprukts. Viesu komandai otrajā periodā vairākumā izcēlās Kristaps Jākobsons, panākot 1:1.

Trešā periodā sākumā vadību “Kurbadam” atguva aizsargs Aleksandrs Galkins, bet drīz vien Jelgavas kluba baltkrievu leģionārs  Ivans Ribčiks pārsvaru līdzsvaroja 2:2. Viss izšķiras papildlaikā, kurā veiksmīgāk nospēlēja mājinieki. Papildlaika vidū uzvaras vārtus rīdziniekiem guva Mārtiņs Gipters.

“Kurbads” ir pašreizēji Latvijas čempionu titula īpašnieki, savukārt “Zemgale”/LLU finālā iekļuvusi pirmo reizi.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvaram rezultāts kļuva 1:0 par labu “Kurbads”. Otrā spēle tiks aizvadīta šodien “Kurbada” hallē Rumbulā.