Autors: lhf.lv

Latvijas čempionāta jeb “Optibet” Hokeja līgas (OHL) pirmajā finālspēlē “Kurbads” hokejisti savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 1:0) uzvarēja pārsteidzoši finālā iekļuvušo Jelgavas “Zemgale”/LLU komandu.

Spēles 19 minūtē vadībā izvirzījās “Kurbads”, kad precīzs bija Jānis Sprukts. Viesu komandai otrajā periodā vairākumā izcēlās Kristaps Jākobsons, panākot 1:1.

Trešā periodā sākumā vadību “Kurbadam” atguva aizsargs Aleksandrs Galkins, bet drīz vien Jelgavas kluba baltkrievu leģionārs  Ivans Ribčiks pārsvaru līdzsvaroja 2:2. Viss izšķiras papildlaikā, kurā veiksmīgāk nospēlēja mājinieki. Papildlaika vidū uzvaras vārtus rīdziniekiem guva Mārtiņs Gipters.

“Kurbads” ir pašreizēji Latvijas čempionu titula īpašnieki, savukārt “Zemgale”/LLU finālā iekļuvusi pirmo reizi.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvaram rezultāts kļuva 1:0 par labu “Kurbads”. Otrā spēle tiks aizvadīta šodien “Kurbada” hallē Rumbulā.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.