Autors: lhf.lv

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijā otro uzvaru izcīnīja “Kurbads” vienība, kas otrdien savā laukumā ar rezultātu 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) pārspēja Jelgavas “Zemgale”/LLU komandu, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-0.

Rezultatīvo maču aizvadīja mājinieku uzbrucējs Toms Hartmanis, kurš izcēlās ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvo piespēli, kamēr pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Mārcis Zembergs un Martins Lavrovs.

Tieši Zembergs un Lavrovs guva pirmos divus vārtus “Kurbads” labā, līdz pirmā periodā septītajai minūtei panākot jau 2:0 “Kurbada” labā, bet paša periodā izskaņā Zemgalei vienus vārtus atguva Artjoms Ogorodņikovs.

Turpinājumā bija līdzīga spēle, bet trešajā periodā divus vārtus guva Hartmanis, abas reizes izceļoties piecu minūšu laikā.

Sērijas pirmā spēle ritēja krietni saspringtāks un “Kurbads” uzvaru izrāva vien papildlaika devītajā minūtē – 3:2.

Abas nākamas spēles risināsies piektdien un sestdien Jelgavā.