Komentāri
Fāzels būs vienīgais kandidāts uz IIHF prezidenta amatu
Foto: EPA/LETA

Ilggadējais vadītājs Renē Fāzels būs vienīgais kandidāts maijā gaidāmajās Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) prezidenta vēlēšanās.

Fāzels, kurš amatā ir kopš 1994. gada, tajā, visticamāk, tiks pārvēlēts 19.maijā Maskavā gaidāmajā organizācijas kongresā. Janvārī no iespējas kandidēt uz IIHF prezidenta amatu atteicās bijušais Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) vadītājs Aleksandrs Medvedevs, secinot, ka nav jēgas iesaistīties sacensībā, jo Fāzelam jau tagad ir ciešas attiecības ar Krieviju. Krievijas sporta ministrs Vitālijs Mutko un Krievijas Hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks pauduši atbalstu šveicieša pārvēlēšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepriekšējo reizi Fāzels amatā tika pārvēlēts 2012.gadā, un arī tad viņš bija vienīgais kandidāts. Fāzels 1994. gadā amatā nomainīja vācieti Ginteru Sabecki, kurš pirms tam organizāciju bija vadījis 19 gadus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl