Komentāri

NHL Stenlija kausā aizvadīta otrā finālspēle, kurā uzvaru ar 4:1 izcīnīja Pitsburgas ”Penguins” vienība. Tomēr mačā noslēgumā ”Penguins” un Krievijas izlases zvaigzne Jevgeņijs Malkins šķietami nobijās no kautiņa ar masīvo ”Predators” aizsargu P. K. Subanu.

Tuvojoties mača beigām, Malkins saķērās ar vienu no “Predators” līderiem Pernelu Karlu Subanu, abiem nopelnot pa piecām soda minūtēm. “Slikts kautiņš, jo mēs saķērāmies, un pēc tam apķērušies pavadījām minūti. Es negribēju kauties ar Subanu, taču viņš pats mani paaicināja. Emocijas sita augstu vilni, tāpēc es piekritu,” pēc cīņas epizodi komentēja Malkins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl