Komentāri
Krievijas hokeja izlase Eirotūrē spēlē vareni! Nodrošina titulu kopš 2013. gada
Foto: REUTERS/SCANPIX

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievijas hokeja valstsvienība svētdien triumfēja Zviedrijā notikušajā Eirotūres trešajā posmā un priekšlaicīgi uzvarēja arī sezonas kopvērtējumā.

Krievijas komanda svētdien ar 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) apspēlēja Čehiju, divus vārtus iemetot Maksimam Šalunovam. Tikmēr vēl vienā mačā svētdien Somija ar 3:2 (0:1, 2:0, 1:1) pārspēja Zviedriju, divus vārtus uzvarētājiem gūstot Veli-Mati Savilainenam. Šajā sabraukumā Krievija trijās kārtās guva deviņus punktus, bet Zviedrijai, Čehijai un Somijai bija pa trim punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms tam novembrī sezonas pirmajā etapā Somijā arī uzvarēja Krievija, bet decembrī Krievijā notikušajā posmā labākā bija Zviedrija un mājinieki piedzīvoja līdz šim vienīgo zaudējumu. Kopvērtējumā pēc trim etapiem Krievijai ir 24 punkti deviņās spēlēs un tā vairs nav apsteidzama. Pie 12 punktiem tikusi Čehija, bet pa deviņiem punktiem ir Zviedrijai un Somijai. Pēdējā sacensību kārta neilgi pirms pasaules čempionāta aprīlī tiks izspēlēta Čehijā.

Krievijas izlase Eirotūrē triumfēja pirmoreiz kopš 2013.gada. Iepriekšējā sezonā par Eirotūres uzvarētājiem kļuva Zviedrija, kam sekoja Somija un Čehija, kamēr Krievija palika pēdējā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl