Komentāri
Krievijas hokeja izlase Eirotūrē spēlē vareni! Nodrošina titulu kopš 2013. gada
Foto: REUTERS/SCANPIX

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Krievijas hokeja valstsvienība svētdien triumfēja Zviedrijā notikušajā Eirotūres trešajā posmā un priekšlaicīgi uzvarēja arī sezonas kopvērtējumā.

Krievijas komanda svētdien ar 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) apspēlēja Čehiju, divus vārtus iemetot Maksimam Šalunovam. Tikmēr vēl vienā mačā svētdien Somija ar 3:2 (0:1, 2:0, 1:1) pārspēja Zviedriju, divus vārtus uzvarētājiem gūstot Veli-Mati Savilainenam. Šajā sabraukumā Krievija trijās kārtās guva deviņus punktus, bet Zviedrijai, Čehijai un Somijai bija pa trim punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms tam novembrī sezonas pirmajā etapā Somijā arī uzvarēja Krievija, bet decembrī Krievijā notikušajā posmā labākā bija Zviedrija un mājinieki piedzīvoja līdz šim vienīgo zaudējumu. Kopvērtējumā pēc trim etapiem Krievijai ir 24 punkti deviņās spēlēs un tā vairs nav apsteidzama. Pie 12 punktiem tikusi Čehija, bet pa deviņiem punktiem ir Zviedrijai un Somijai. Pēdējā sacensību kārta neilgi pirms pasaules čempionāta aprīlī tiks izspēlēta Čehijā.

Krievijas izlase Eirotūrē triumfēja pirmoreiz kopš 2013.gada. Iepriekšējā sezonā par Eirotūres uzvarētājiem kļuva Zviedrija, kam sekoja Somija un Čehija, kamēr Krievija palika pēdējā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl