Komentāri
Koziols devies uz ASV, lai ar Bobu Hārtliju pārrunātu Latvijas izlases trenēšanas jautājumu
Foto: facebook.com/lhf.lv

LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols šajās dienās ieradies ASV, lai tiktos ar kanādiešu speciālistu Bobu Hārtliju. Kā jau iepriekš sarunā ar medijiem bija izteicies LHF viceprezidents, šobrīd norisinās pārrunas par iespējamo līguma pagarināšanu ar 56 gadus veco Hārtliju.

Paralēli LHF ģenerālsekretāra vizītei ASV, jūlija pirmajās divās nedēļās notiek Hārtlija seminārs un treniņnometne (”Hartley Intensive hockey Camp”) Jorkas pilsētā, Pensilvānijas štatā. Vienlaikus  V. Koziolam ASV ir iespēja novērtēt augsto profesionalitātes līmeni, ar kādu strādā treneri Hārtlija nometnē. Par organizatorisko pusi “runā” arī to profesionāļu vārdi, kuri viesojās šajā nometnē, demonstrējot savu sniegumu un motivējot jauno paaudzi – Pols Birons no Monreālas “Canadiens” un Džons Gudro no Kalgari “Flames”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Interesanti, ka par pirmās nometnes nedēļas labāko spēlētāju Bobs Hārtlijs atzinis mūsu jelgavnieku, U-18 izlases līderi Rihardu Paškausku, kurš izcēlies ar talantu un darbaspējām! Tāpat V. Koziols iepazinies ar latvieti Nilu Semjonovu, kurš uz Boba nometni kā dalībnieks ieradies 12 gadu vecumā, tajā startējis vairākus gadus kā dalībnieks, pēc tam – kā brīvprātīgais, taču šobrīd, izstudējis fizioterapiju ASV, nometnē strādā kā fiziskās sagatavotības treneris.

Latvija nometnē ir pārstāvēta godam – Bobs Hārtlijs dalībnieku priekšā stājies kreklā ar Latvijas simboliku un ar lepnumu puišiem stāstīja par to, cik veiksmīga bijusi viņa pieredze Latvijā un kā mūsu valstī mīl hokeju!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl