Smaga “Barys” vārtsarga kļūda palīdz Daugaviņa un Karsuma pārstāvētajam “Spartak” izcīnīt uzvaru KHL spēlē

2 komentāri

Kontinentālās hokeja līgas spēlē (KHL) latviešu uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētais Maskavas “Spartak” ar 5:4 pārspēja Astanas “Barys”. Uzvaras vārti tika gūti, pateicoties nepatīkamai “Barys” vārtsarga kļūdai.

Otrā perioda 16. minūtē, kad uz tablo bija neizšķirts, “Barys” bija iespēja vairākumā izvirzīties vadībā, taču situācija izvērtās pavisam nepatīkama.

“Spartak” izmeta ripu ārā zonas, un tā nokļuva pie astaniešu vārtsarga Dominika Grahovina, kurš devās saņemt ripu, izejot no saviem vārtiem. Tomēr dodoties atpakaļ viņš neveiksmīgi krita, ļaujot ripu saņemt “Spartak” uzbrucējam Anatolijam Nikoncevam, kurš to nekļūdīgi raidīja tukšos vārtos.

Rezultāts trešajā periodā palika nemainīgs, līdz ar to “Spartak” izcīnīja uzvaru. Kaspars Daugaviņš, spēlējot komandas pirmajā maiņā, laukumā atradās 14:42 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja divus metienus, taču zaudēja visos deviņos iemetienos.

Tikmēr Mārtiņam Karsumam 10:38 minūtēs viens bloķēts metiens un viens spēka paņēmiens.

Atgādinām, ka 19:30 laukumā dosies Rīgas “Dinamo”, kura savā laukumā spēkosies pret Austrumu konferences līdervienību Jekaterinburgas “Avtomobilist”. Tiešraide TV6, vai arī seko līdzi notikumiem teksta video tiešraidē.