Skandāls “Spartak” un SKA ceturtajā mačā – tiesneši nefiksē pārkāpumu brīdi pirms SKA vārtiem pagarinājumā

5 komentāri
SPARTAK.RU

Ar skandālu beidzās Maskavas “Spartak” un Sanktpēterburgas SKA KHL Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtais mačs – pagarinājumā tiesnesis nefiksēja SKA hokejista pārkāpumu, un pēc brīža Sanktpēterburga guva uzvaras vārtus.

Pagarinājuma piektajā minūtē SKA uzbrucējs Jarno Koskiranta galvenā tiesneša Nikolaja Akuzovska acu priekšā izsita nūju “Spartak” aizsargam Jaroslavam Dibļenko, un jau brīdi vēlāk Davids Rundblads guva uzvaras vārtus.

Koskirantas pārkāpums un Rundblada vārti:

Pēc Naila Jakupova un Vasilija Tokranova metieniem SKA izvirzījās vadībā 2:0. Tomēr trešā perioda beigās pēc divām Mārtiņa Karsuma piespēlēm Jevgeņijs Kuļiks un Envers Ļisins panāca izlīdzinājumu 2:2.

Pēc Rundblada vārtiem vienīgais, ko varēja darīt “Spartak”, bija pārliecināties, vai ieejot zonā nav bijusi aizmugure, jo apstrīdēt pārkāpumu pret Dibļenko nav iespējums. Aizmugure nebija, SKA izcīnīja uzvaru un izlīdzināja rezultātu sērijā 2-2. Piektais mačs notiks trešdien Sanktpēterburgā.

Sestdien “Spartak” un SKA trešajā mačā Sanktpēterburgas vārtsargs Igors Šestjorkins paklupināja Kasparu Daugaviņu, un Latvijas izlases uzbrucējs ļoti neveiksmīgi ietriecās apmalē.

Pirmdien Daugaviņš tika izrakstīts Maskavas Botkina slimnīcas, kur atradās kopš sestdienas vakara.