Skandalozais Vojnovs uz diviem gadiem pagarinājis līgumu ar Sanktpēterburgas SKA

0 Komentāru
Skandalozais Vojnovs uz diviem gadiem pagarinājis līgumu ar Sanktpēterburgas SKA
Foto: TASS/SCANPIX

Skandalozais krievu aizsargs Vjačeslavs Vojnovs uz diviem gadiem pagarinājis līgumu ar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandu Sanktpēterburgas SKA, ko trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

Pērn jūlijā Vojnovam, kurš tobrīd pārstāvēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienību Losandželosas Kings, tika piespriests trīs mēnešu cietumsods par sievas piekaušanu, no kura viņu atbrīvoja priekšlaicīgi. Septembra nogalē aizsargs atgriezās Krievijā un parakstīja līgumu ar SKA komandu.

Kaut tobrīd tika ziņots, ka abas puses parakstīs trīs gadu līgumu, piektdien KHL vēsta, ka SKA ar Vojnovu pagarinājusi līgumu uz diviem gadiem. Pagājušā sezona Vojnovam nebija pārāk sekmīga, un viņš 38 KHL spēlēs savāca vien deviņas rezultatīvas piespēles, savukārt šosezon pirmajos 15 mačos aizsargs jau pamanījies izcelties ar četriem precīziem metieniem un desmit rezultatīvām piespēlēm, kas ļauj atrasties visas līgas rezultatīvāko spēlētāju otrajā vietā.

Tikmēr SKA komanda ar 35 punktiem 15 mačos ieņem otro vietu Rietumu konferencē un arī visā līgā. Pērn Vojnovam tika piespriests liegums piedalīties ar NHL saistītos pasākumos, kas joprojām ir spēkā, tāpēc aizsargs nedrīkst atgriezties Ziemeļamerikā. Vojnovu 2014.gada 20.oktobra rītā uz aizdomu pamata apcietināja policija, jo viņš strīda laikā esot piekāvis savu sievu Martu Varlamovu, kura slimnīcā tika nogādāta ar nopietnām acs, vaiga un kakla traumām. Vēlāk pēc sievas liecībām noskaidrojās, ka pāris sastrīdējies 19.oktobrī notikušajā Helovīna ballītē, kurā Vojnovs sievai iesitis pa seju. Pēcāk nesaskaņas turpinājušās arī mājās, kur hokejists Varlamovu nogrūdis zemē, bet pēc tam viņu spārdījis un žņaudzis. Strīds esot beidzies pēc tam, kad Vojnovs sievu iegrūdis televizorā, radot Varlamovai vaļēju brūci un nepieciešamību doties uz slimnīcu, kur hokejists arī aizturēts. Pats Vojnovs savu vainu notikušajā noliedza, bet viņa sieva vēlāk piebilda, ka vīrs noteikti nav vēlējies viņai nodarīt pāri.

0 Komentāru