SKA vārtsargs ielidina Daugaviņu apmalē, no laukuma Kasparu nones uz nestuvēm

16 komentāri

Sestdien Kontinentālās hokeja līgas Gagarina kausa izcīņas spēlē Sanktpēterburgas SKA vārtsargs Igors Šestjorkins paklupināja Kasparu Daugaviņu, un Latvijas izlases uzbrucējs ļoti neveiksmīgi ietriecās apmalē.

Otrajā trešdaļā Maskavas “Spartak” pretuzbrukuma laikā SKA vārtsargs Igors Šestjorkins paklupināja Daugaviņu, un Kaspars pilnā ātrumā ielidoja apmalē. Saviem spēkiem Kaspars nevarēja piecelties, un no laukuma tika nonests uz nestuvēm. Šestjorkins saņēma 5+20 minūšu noraidījumu līdz spēles beigām. Viņa vietu SKA vārtos ieņēma Magnuss Helbergs.

Daugaviņš ar ātro palīdzību tika nogādāts slimnīcā. Tie ziņots, ka Kasparam ir savainotas plaušas.

Spēlē ar 5:2 uzvarēja SKA, bet visā sērijā vadībā ar 2:1 ir “Spartak”. Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtā spēle notiks pirmdien Maskavā.