Sergejs Mozjakins – visu laiku labākais Krievijas čempionāta vārtu guvējs

KHL regulārā čempionāta ietvaros otrdien izdevies tikt pašreizējajiem turnīra čempioniem Magņitogorskas Metallurg, kas savā laukumā ar 5:4 (0:1, 1:2, 4:1) pārspēja Minskas Dinamo no Baltkrievijas, turklāt šajā spēlē Krievijas čempionāta labāko vārtu guvēja rekordu laboja Sergejs Mozjakins.

Mača sākums Magņitogorskas klubam padevās nesekmīgs, jo tas pēc Minskas komandas hokejistu Aleksandra Pavloviča un Aleksandra Materuhina metieniem nonāca iedzinējos ar 0:2. Lai gan otrās trešdaļas sākumā Vojteks Voļskis samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, perioda beigās viesi atjaunoja divu vārtu handikapu. Trešajā trešdaļā Metallurg uzņēma pavisam citus apgriezienus, jo noslēdzošās trešdaļas sākumā 32 sekunžu laikā izcēlās Deniss Kazionovs un Sergejs Mozjakins, kuram šis Krievijas čempionātos bija jau 429.vārtu guvums, kas ir jauns rekords un ļāvis apsteigt Borisu Mihailovu.

Pēc tam Metalurg labā izcēlās arī Sergejs Tereščenko, kas mājiniekiem 53.minūtē ļāva pārņemt vadību ar 4:3, turklāt noslēdzošajā minūtē Dinamo nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kas mājiniekiem ļāva gūt vēl vienus vārtus un izšķirot šī dueļa likteni. Minskas klubs jau ceturtdien savā laukumā tiksies ar Latvijas komandu Rīgas Dinamo.