Ovečkins veic simbolisko iemetienu, Hārtlija “Avangard” pārbaudes spēlē pārspēj Indraša “Dynamo”

KHL

Ceturtdien Balašihā uzvaru pārbaudes spēlē izcīnījis Boba Hārtlija vadītais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Omskas “Avangard”, kas ar 2:1 pārspēja Mika Indraša pārstāvēto Maskavas “Dynamo”.

Aizvadītais mačs bija īpašs ar to, ka to apmeklēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vašingtonas “Capitals” uzbrucējs Aleksandrs Ovečkins un veica simbolisko iemetienu.

Spēles rezultātu astotajā minūtē vairākumā atklāja “Dynamo” pieredzējušais somu aizsargs Juso Hietanens, kas bija vienīgais vārtu guvums pirmajā periodā.

“Avangard” turpinājumā atbildēja ar diviem vārtu guvumiem, izšķirot spēles likteni. Vispirms otrajā periodā izlīdzinājumu panāca Deniss Zernovs, savukārt uzvaras ripu noslēdzošās trešdaļas ievadā vārtos raidīja skandalozais Vlačeslavs Voinovs.

Indrašis maču aizvadīja “Dynamo” otrajā maiņā kopā ar Ivanu Igumnovu un Vladimiru Brikvinu.

“Avangard” gatavošanos sezonai nākamnedēļ turpinās turnīrā Sanktpēterburgā, kamēr “Dynamo” svētdien tiksies ar “Spartak”, pēc tam aizvadot tradicionālo Maskavas Mēra kausa izcīņu.