Oļegs Znaroks kļuvis par Maskavas ”Spartak” galveno treneri

1 komentārs
Oļegs Znaroks kļuvis par Maskavas ”Spartak” galveno treneri
AFP/SCANPIX

Oļegs Znaroks pirmdien oficiāli apstiprināts par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Maskavas “Spartak” galveno treneri, turklāt viņa palīgs būs Harijs Vītoliņš.

Līgums ar 56 gadus veco speciālistu noslēgts pēc sistēmas 1+1.

“Znaroks nav īpaši jāiepazīstina – tas ir speciālists, kurš apliecinājis savu kompetenci gan Krievijas, gan starptautiskajā hokejā. Uzaicinot viņu uz mūsu komandu, mūs uzrunāja viņa vīzija par treneru darbu un vienības spēli,” pauda “Spartak” ģenerālmenedžeris Aleksejs Žamnovs. “Mūsu skatījumi uz hokeju sakrīt, tāpēc sarunas par līguma noslēgšanu neaizņēma ilgu laiku. Ir jau sācies aktīvs komandas komplektēšanas process, un darīsim visu iespējamo, lai nākamajā sezonā iepriecinātu “Spartak” līdzjutējus.”

Znaroks no 2010. līdz 2014.gadam trenēja Maskavas “Dinamo”, kur viņa palīgs bija Harijs Vītoliņš, komandai divas reizes izcīnot Gagarina kausu. Savukārt 2014.gadā Znaroks pārņēma Krievijas izlases grožus un ar to togad triumfēja pasaules čempionātā, bet pagājušā gada februārī viņa vadītā Olimpisko atlētu no Krievijas komanda triumfēja Phjončhanas olimpiskajās spēlēs.

Savukārt 2016./17.gada sezonā Znaroks līdz Gagarina kausam aizveda Sanktpēterburgas SKA komandu, bet pērn atstāju galvenā trenera amatu šajā vienībā.