Lielbritānijas izlases hokejists O’Konors ir pirmais, kurš noslēdzis līgumu ar KHL klubu

Pievienot komentāru
Lielbritānijas izlases hokejists O’Konors ir pirmais, kurš noslēdzis līgumu ar KHL klubu
LAZSLO MUDRA, IIHF

Lielbritānijas izlases hokejists Bens O’Konors kļuvis par pirmo britu valstsvienības spēlētāju, kurš noslēdzis līgumu ar kādu no KHL klubiem, jo viņu noskatījusi Kazahstānas komanda Astanas “Baris”.

KHL vēsta, ka līdz šim neviens Lielbritānijas hokejists līgā nav spēlējis, līdz ar to 29 gadus aizsargs kļūs par pirmo savas valsts pārstāvi šajā turnīrā.

Iepriekšējās trīs sezonas O’Konors aizvadīja dzimtenē, pārstāvot Šefīldas “Steelers” vienību. Aizvadītajā sezonā viņš 55 mačos guva 14 vārtus un atdeva 39 rezultatīvas piespēles, bet četrās “play-off” spēlēs izcēlās ar vienu precīzu metienu.

Laika posmā no 2011. līdz 2014.gadam O’Konors jau spēlēja Kazahstānā, pārstāvot Karagandas “Sarjarka” un Kokšetau “Arlan” vienības. Junioru vecumā viņš spēlēja Kanādā, bet pēc tam vienu sezonu aizvadījis arī Francijā.

O’Konors Lielbritānijas izlases rindās piedalījies astoņos pasaules čempionātos pirmajā divīzijā, šajā pavasarī palīdzot komandai pēc 24 gadu pārtraukuma izcīnīt ceļazīmi uz elites divīziju, kur briti spēlēs nākamajā sezonā.