Leģendārais Sandis Ozoliņš papildinās KHL kluba “Torpedo” treneru štābu

6 komentāri
Leģendārais Sandis Ozoliņš papildinās KHL kluba “Torpedo” treneru štābu
F64

Leģendārais NHL aizsargs un bijušais Rīgas “Dinamo” spēlētājs un treneris Sandis Ozoliņš pievienosies KHL klubam Nižnijnovgorodas “Torpedo” kā aizsargu treneris, informējis klubs. 

Bijušais Rīgas “Dinamo” galvenais treneris aizvietošot Frederiku Stilmanu, kurš pametis komandu ģimenes apstākļu dēļ. Šobrīd “Torpedo” galvenais treneris ir Deivids Ņemirovskis, taču iepriekš pie komandas stūres bija latviešu speciālists Pēteris Skudra.

Kā zināms, 46 gadus vecais Stenlija kausa ieguvējs pēc 14 sezonas ilgušās karjeras NHL Rīgas “Dinamo” kā spēlētājs aizvadīja četras sezonas, kuru starpā bija viena Mitišču “Atlant”, taču 2016./2017. gada sezonā kļuva par trenera asistentu, vēlāk arī kļūstot par galveno treneri, tomēr 2017./2018. gada sezonas sākumā tika atbrīvots no pienākumu pildīšanas.

“Ozoliņš ir atstājis vairāku spilgtus ierakstus Nacionālajā hokeja līgā (NHL) un starptautiskajā hokejā. Šāds meistars ir ieradies trenēt mūsu hokejistus, tostarp jaunos, kuriem vēl ir daudz ko pierādīt,” atzinis”Torpedo” ģenerāldirektors Jans Golubovskis.

“Esmu pārliecināts, ka Ozoliņa klātbūtne mums sniegs jaunas idejas un uzlabos mūsu spēli. Komandā viņš atbildēs par darbu ar aizsargiem.”

“Torpedo” ar 49 spēlēs iegūtiem 53 punktiem šobrīd ieņem septīto vietu Austrumu konferencē.

6 komentāri