KHL tiesneši neredz kā salauž degunu, bet par uzsitienu stiklam noraida līdz spēles beigām

2 komentāri
KHL tiesneši neredz kā salauž degunu, bet par uzsitienu stiklam noraida līdz spēles beigām
JOKERIT.COM

Helsinku “Jokerit” un Maskavas CSKA sērijas pēdējā spēlē tiesneši atstāja bez ievērības epizodi, kurā CSKA uzbrucējs Igors Šalunovs salauž degunu Sami Lepistem, bet Tomi Huhtalu noraida līdz spēles beigām par uzsitienu pa stiklu.

Otrās trešdaļas 9.minūtē Maskavas CSKA uzbrucējs Igors Šalunovs ar elkoni kārtīgi iebelza pa degunu “Jokerit” aizsargam Sami Lepistem. Neskatoties uz to, ka somu hokejistam sāka tecēt asinis un, kā izrādijās vēlāk, deguns bija lauzts, tiesneši šo epizodi atstāja bez ievērības.

Video: Šalunovs salauž degunu Lepistem

Toties pēc piecām minūtēm Tomi Huhtalam dāsni piešķīra veselas 3o soda minūtes. Pēc pacīnīšanās ar Mihailu Naumenkovu CSKA soda laukumā, Huhtala devās uz sodīto soliņu izciest 2 minūšu sodu par skaitliskā sastāva pārkākumu, un ar cimdu uzsita pa aizsargstiklu. Šo pārkāpumu tiesneši kopumā novērtēja ar 30 soda minūtēm, kas izraisīja “Jokerit” spēlētāju un treneru sašutumu – lauztu degunu un asinis tiesneši neredz, bet par sitienu pa stiklu iedod 30 minūtes. Savukārt “Jokerit” līdzjutēji tiesnešu darbību novērtēja ar izteiksmīgu žestu, kurā dūrē nav saliekts tikai viens no rokas pirkstiem…

Video: Huhtalu par sitienu pa stiklu noraida līdz spēles beigām

2 komentāri