Kalniņam uzvara “Jokerit” vārtos Novosibirskā

HCSIBIR.RU

Latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš sestdien Novosibirskā palīdzēja Helsinku “Jokerit” svinēt panākumu Kontinentālās hokeja līgas spēlē pār Novosibirskas “Sibir” ar 4:3. Jānis Kalniņš atvairīja 20 no 23 metieniem.

Pirmajā periodā “Jokerit” divreiz izvirzījās vadībā, vārtus gūstot jau mača 15.sekundē, taču 18.minūtē mājinieku labā 3:2 panāca soms Mikaels Ruohomā. Ar gūtajiem vārtiem katrā no nākamajiem periodiem Helsinku klubs tomēr svinēja uzvaru pamatlaikā, 56.minūtē izceļoties Viktoram Lēvam, kurš mačā sakrāja divus rezultativitātes punktus (1+1). Mājiniekiem nelīdzēja arī Oļega Lī sakrātie trīs rezultativitātes punkti (2+1).

Jau ziņots, ka pēc 13 pozitīviem Covid-19 testiem ar Rīgas “Dinamo” saistītiem cilvēkiem, atgriežoties no četru spēļu izbraukuma tūres, sestdienas mājas mačs ar Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas apgabala “Vitjaz” sestdien nenotiek.

Rietumu grupā “Jokerit” ar 19 punktiem 13 spēlēs pakāpās uz piekto vietu. Roberta Bukarta pārstāvētā “Severstaļ” ar 15 punktiem 14 mačos ir septītā, “Vitjaz” ar 15 punktiem 15 mačos – astotā. Seko “Spartak” ar 13 punktiem 15 dueļos, bet pēdējā Rietumos ar septiņiem punktiem 13 cīņās ir Rīgas “Dinamo”.

Austrumos ar 25 punktiem 17 mačos otrā ir “Avangard”, bet pēdējo 12.vietu ar pieciem punktiem 15 spēlēs ieņem Gunāra Skvorcova pārstāvētā Pekinas “Kunlun Red Star”.