“Jokerit” ar Kalniņu vārtos atspēlējas un papildlaikā izcīna uzvaru

HCSOCHI.RU

Jāņa Kalniņa Kontinentālās hokeja līgas komanda Helsinku “Jokerit” otrdien prata atspēlēt divu vārtu deficītu un papildlaikā ar 5:4 uzveica “Sochi” klubu.

Helsinku vienība pēc 40 spēlētām minūtēm bija iedzinējos ar 0:2, taču Niklass Jensens jau trešā perioda pirmajā minūtē guva Somijas kluba pirmos vārtus. Trīs minūtes vēlāk 3:1 panāca Ņikita Točickis, bet no desmitās līdz 13 minūtei mājinieku vārtos lidoja trīs ripas pēc kārtas.

Jakubs Krejčiks perioda vidū panāca 2:3, Veli-Mati Savinainens dažas sekundes vēlāk jau izlīdzināja rezultātu, bet vadību izdevās iegūt pēc Džordana Šrēdera precīzā raidījuma. 20 sekundes līdz spēles beigām Kalniņš kapitulēja ceturto reizi, jo ar plaukstas metienu viņu pārspēja Daniils Miromanovs. Iepriekš gan bija noteikumu pārkāpums pret “Jokerit” spēlētāju, bet soģu acīm tas palika nepamanīts.

Papildlaika pirmajā minūtē, iepretim vārtiem guļot uz ledus, uzvaru izrāva Braians O’Nīls.

Kalniņš šajā duelī tika galā ar 31 no 35 metieniem, atvairot 88,57% raidījumu.

“Jokerit” ar 23 punktiem 17 spēlēs Rietumu konferencē ieņem septīto pozīciju.