Indrašis spoži sāk sezonu “Vityaz” kreklā – divi vārti un uzvara pār Ozoliņa “Torpedo”

1 komentārs
HCVITYAZ.RU

Miks Indrašis ceturtdien izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem, palīdzot  Maskavas apgabala “Vityaz” Kontinentālās hokeja līgas sezonas pirmajā spēlē ar 6:3 uzvarēt Sanda Ozoliņa Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.

Vispirms Indrašis spēles otrā perioda 14.minūtē ar metienu no iemetienu apļa panāca 3:2 viesu labā. Pretinieki deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu, bet divarpus minūtes vēlāk Indrašis ar vēl vienu raidījumu no iemetienu apļa atjaunoja “Vityaz” vienībai vadību. Atlikušajā laikā ciemiņi guva vēl divus vārtus un svinēja uzvaru.

Indrašis šajā duelī uz ledus pavadīja 13 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un bloķēja divus metienus. Tāpat kā latviešu uzbrucējs, divus vārtus guva arī Daniels Odets.

Pretiniekiem ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli atzīmējās Daniels Zārs.